Pásové pily Compact 350.330 A

Doprava stroje po celé ČR v ceně.

Výrobní automat s CNC řízením, dvousloupovou konstrukcí, pohodlným a snadným ovládáním a vynikajícím řezným výkonem, vhodný ke zpracování plného materiálu a svazků materiálu, k dostání i v provedení pro tvrdokovem osazené pilové pásy. Díky naplnění ramene, sloupů a částí podstavce polymerizovaným betonem a uložení ramene na lineárních vedeních předepjatých bez tolerance se dosahuje vynikajícího řezného výkonu a maximální možné životnosti. Délka podávání v jednom kroku je až 600 mm a snímá ji lineární měřicí systém s vysokým rozlišením (přesné přířezové délky). Podávací svěrák má plovoucí uložení a je vedený na tvrzených vodicích tyčích s lineárními valivými ložisky. Průběžná válečková dráha zaručuje jednoduché zavedení a bezpečné uložení i u krátkých kusů. Do bohatého základního vybavení stroje patří i plynule regulovatelný, výkonný pohon pilového pásu, přesné tvrdokovové vedení pásu, hydraulické napínání pásu, automatická regulace přítlaku, digitální ukazatel rychlosti pásu, poháněný kartáč na odstraňování pilin, dopravník na piliny, hydraulické plnozdvihové svěráky, elektronická kontrola napnutí a přetržení pásu, nastavení výšky ramene pomocí funkce Memory z ovládacího panelu, velké poháněcí a převáděcí kolo pro maximální životnost pilového pásu, výkonný hydraulický agregát a moderní řízení s jednoduchou obsluhou a textovou diagnostikou stroje na osvětleném displeji. Jako zvláštní vybavení nabízená automatika jednotlivých řezů (zjištění začátku materiálu pomocí laseru) umožňuje bez ručního měření a seřizování materiálu velmi rychlé a přesné jednotlivé přířezy o délce do 6000 mm. Ke stroji je dále k dispozici rozsáhlá nabídka přídavného vybavení jako válečkové dopravníky a dorazy, systém minimálního mazání, zařízení na upínání svazku materiálu.

Zvláštní příslušenství :

 

Válečkový dopravník H 450/550/650/750/850

Modulární systém válečkových dopravníků, dorazů a podavačů. Možnost rozšíření na plně automatické řezací centrum.

Vynašeč třísek

Šnekový vynašeč třísek, možnost dodatečné instalace.

Upínač svazků materiálu pro automaty

Svazkovací zařízení s hydraulickým upínáním pro podávací a hlavní svěrák.

MICRONIZER 24V

Vstřikovací jednotka (pro chlazení pilového pásu) s možností připojení na řízení, zvlášť vhodná pro trubky a profily, zajišťuje suché a čisté pracovní prostředí.

Třetí přívod chladící kapaliny

Flexibilně nastavitelný třetí přívod chladící kapaliny pro lepší chlazení zvláště u plných materiálů.

Halogenové osvětlení pracovního prostoru

Halogenová žárovka nabízí dostatečné osvětlení pracovního prostoru stroje ergonomickou barvou světla při nízké spotřebě elektrické energie.

Pistole na čištění pily od třísek

Pistole zajišťuje čisté pracovní prostředí, třísky jsou odváděny pomocí chladící emulze.

TENZOMAT

Přesný měřící přístroj ukazuje napnutí pilového pásu a stará se tak o jeho